Sociální sítě

Propojíme Váš web se sociálními sítěmi

Facebook

Spokojený zákazník a jeho recenze, děkujeme a jsme rádi, že jste spokojení! Super záležitost. Na rozdíl od klasického grilu, nebo grilu na prase/kýtu je tohle bezúdržbová sranda. Postavíte stroj, před hořáky maso, otevřete plynovou bombu a zapálíte.. Pokud Vám nevadí propečenější kousky masa, máte cca na 45 minut čas na pivo a přátele, jinak je dobré okrajovat co 20 až 30 minut. Po ukončení není potřeba několikahodinová údržba a úklid, takže za mě palec nahoru.

8

Milujete asijská jídla? Je na čase zkusit si je uvařit autenticky - na woku! Po té co jsem si zhléhl pár desitek, ne-li stovek videí z asijských kuchyní, rozhodl jsem se koupit wok. Tohle jsem prostě musel zkusit a byla to trefa do černého a nyní si to můžete zkusit i Vy! Více se dočtete v našem blogu

2

Víte proč je kebab to pravé jídlo pro Vaši akci? Protože ho stačí pouze objednat, vyzvednout, rozbalit, nasadit zapojit a točit. Po hodině ořežete první ořez a pak každých cca 20 min. uděláte další ořez. Přečetěte si více na našem blogu.

6
2 Comments

Párty stroje je projekt, který vznikl z našeho vlastního koníčku. Tak milujeme párty a vše co k nim patří, se vším tím občerstvením a zábavou okolo, že jsme rozhodli pořizovat další a další párty vybavení a zároveň umožnit širokému okolí sdílet s námi tuto zábavu. Vytvořili jsme tak příležitost zapůjčit si některé z našich párty setů, díky nimž si můžete užít stejné zážitky jako my. Přejeme vám příjemnou zábavu. Více se dozvíte na https://partystroje.cz

3

Instagram

Jedna odpolední ;)
Su na ty naše dva prcky tak strašně hrdej!! Jsou to božani!!
No nemáme to tu krásné?
Přejeme nejenom všem našim klientům a jejich rodinám mnoho zdraví a úspěchů v následujícím roce. V této nelehké době jsme tu s vámi, neváhejte nás kontaktovat a rádi pomůžeme.
Musim se priznat, ze kdyz se nam to zobrazilo 3x pred zacatkem letu, tak jsme byli aj trochu nervozni :D uspesne jsme pristali v Lipsku a ted uz to bylo na miste :)
Kluci asi vedeli co delali ;)
Tento krasavec nas vezl domu ;)
Ta kanka vlevo v zadu jsem ja ;)
Az budete na Corfu, doporucuji pivo Corfu Beer special red k jidlu!!! Mnamm
Monicce se noc libil slogan na zdi... Me vlastne taky ;)
Kerkyra - susime pradlo
Ulicky Kerkyry jsou jedno velke trziste...
Kerkyra pohled na pevnost
Kerkyra - okraj pevnosti
Cerny pasazer
Deviti tunova socha Achillese. (Sidi ho trosku zrala)
Nadvori v palaci Achillion
Palma v noci
Pristavajici letadylko ;)
Pristavajici letadlo
Lodicky
Letadelko Kane ;)
Svaly neschovas...
Slapota
Zapad slunce
Zapadeno
Monca si v kapli zapalila svicku
Zapad slunce...
Pockame si na zapad slunce
Pro Ivu Haghofer ;)
Zapad slunce ;)
Dvur s zvonice klastera... Beztak cucijou v nedeli na zahradkare...
Vymalana klasterni tapeta :D
Monicka s Kajou na vyhlidce
No comment...
No nadhera, co vam mam rikat...
Po teto cestej jsme na horu prijeli
Uz jenom par kroku...
Kocici siesta
Kaplicka?
crossmenuchevron-upchevron-down